ENERGETIX s.r.o.   777 267 082

Magnetická bandáž 5001

2.880 CZK
5001
Vyprodáno

Pokud výrobek není skladem, použijte objednávkový formulář.

.

Magnetické šperky Energetix

 Náramky s magnety, náušnice s magnety, přívěsky s magnety, prsteny s magnety, wellness s magnety... ENERGETIX - symbol spojení šperků s magnety a wellness produktů.

.

           "
Bolesti kloubů
 
" Měla jsme velké bolesti ramene, nemohla jsem ani zvednout ruku. Koupila jsem si bandáž na klouby a po třetí noci byl pohyb byl o polovinu volnější a bolest slabší. Po 3 týdnech jsem byla bez bolesti. Také jsem bandáží vyléčila bolestivou obraženinu stehna po nárazu. Tři dny stačily na úplné odeznění bolesti. Oceňuji na bandáži její multifunkčnost a snadné použití na klouby a její rychlý účinek.
 
 
 
  Mgr. Maria Kuběnková, Ústí nad Orlicí
 
           "
Bolesti kolene
 
" Měla jsem bolesti kolene a vodu v něm. Začala jsem na ně na noc přikládat magnetickou bandáž. Nechtěla jsem věřit, když po třetí noci jsem měla pocit zlepšení. Pohyb byl o polovinu volnější a bolest slabší. Tak jsem se začala s bandáží kamarádit a bylo to čím dále lepší. Pokračovala jsem takto asi 3 týdny, ale ke konci už jen preventivně, protože bolest nebyla žádná a pohyb volný.
 
 
          Zdeňka Cencková, Baška
           "
Bolesti páteře, hlavy a křeče
 
" Po 2 týdnech používání Magnet Bandage jsem pocítila pozitivní změnu. Cítila jsem se fantasticky. Pocítila jsem příliv energie, bolesti v kříži ustoupily a přestala jsem mít křeče v nohách. Zkusila jsem si ji dát i na krční páteř a přestala mě bolet i hlava. Vřele doporučuji!
 
 
 
 
 
         Georgina Vyberálová, Slovensko
           "
Artróza kolene a bolest krční páteře
 
" Mám již 6 let artrózu kolene. Měla jsem velké bolesti, ztrácela jsem cit v noze a při chůzi jsem padala. Vyzkoušela jsme Magnet bandage. Po 3 týdnech bolesti kolene postupně zmizely, cítím se lépe a dokonce jsem přestala užívat léky, které měly vedlejší účinky. Také jsem jí vyzkoušela na bolest krční páteře a bolest také zmizela.
 
 
 
             Eva Horvatová, Slovensko
 
           "
Ostruhy na patě
 
" Magnetickou bandáž jsem si pořídila, protože jsem začala mít problémy s “ostruhou” na levé patě, tak jsem si každý večer, při sledováni televize, magnetickou bandáž přiložila na bolavé místo. Po nějaké době bolest zmizela a já mohu děkovat magnetické bandáži, že jsem se  zbavila problému, který mě hodně trápil.
 
 
 
 
 
    Anna Bartulcová, Bystřice Olší                
 
           "
Operace varixů
 
" Měla jsem na nohou varixy. Nosila jsem na obou nohou magnetické náramky, potíže se nezhoršovaly, ale i tak jsem chtěla situaci vyřešit. Šla jsem na jejich operaci. Myslela jsem, že budu doma po operaci nejméně 3 měsíce, ale jelikož jsem si na rány intenzivně přikládala magnetickou bandáž, tak se modřiny uzdravovaly zázračně. Po 1 měsíci jsem byla v práci.
 
 
 
      Bc.Naděžda Kalužová, Ostrava                
 

.

.

 

 

 
Mohlo.by.se.Vám.libit
 

 

 

 

 
Ďalší.kategorie