ENERGETIX s.r.o.   777 267 082

Magnetická bandáž 5000

2.970 CZK
5000
Vyprodáno

Pokud výrobek není skladem, použijte objednávkový formulář.

.

Magnetické šperky Energetix

 Náramky s magnety, náušnice s magnety, přívěsky s magnety, prsteny s magnety, wellness s magnety... ENERGETIX - symbol spojení šperků s magnety a wellness produktů.

.

           "
Bolesti plotýnek
 
" Měla jsem problémy s páteří (plotýnkami).  Kopila jsem si magnetickou bandáž a bolesti mě výrazně ustoupily. Velmi mě vyhovuje teplo, které bandáž vytváří. Uvolňuje svalstvo v okolí plotének atím i ustupuje bolest. Vydržím déle sedět, protože díky ní sedím vzpřímeně.
 

             Irena Keményová, Bratislava

           "
Bolesti páteře, hlavy a křeče
 
" Po 2 týdnech používání Magnet Bandage jsem pocítila pozitivní změnu. Cítila jsem se fantasticky. Pocítila jsem příliv energie, bolesti v kříži ustoupily a přestala jsem mít křeče v nohách. Zkusila jsem si ji dát i na krční páteř a přestala mě bolet i hlava. Vřele doporučuji!
 
                Vladimíra Kobová, Ostrava
 
           "
Zraněné koleno
 
" Upadla jsme a přisedla si koleno, natáhla jsem si postranní vazy a úpon stehenního svalu. Koleno mi oteklo, a silně bolelo. Ihned jsem doma koleno zavázala do magnetické bandáže. Pulzace ustala, bolest se značně utišila a otok mizel před očima.
 
                Hana Ferfecká, Ostrava            
 
           "
Bolesti páteře
 
" Používám universální bandáž a to hlavně na bederní páteř, která mně také občas zlobí ať už v noci nebo při zvýšené zátěži i přes den. Někdy si ji dávám na spaní pod povlak malého polštářku k ošetření krční páteře. I to se mi osvědčilo. Jsem nadšen, každému ji můžu s čistým svědomím doporučit. Úžasné!!!
 
 
 
            Aleš Bíbr, Frenštát pod Radhoštěm              
 
           "
S bandáží bez bolestí zad
 
" Vždy, když pocítím nějakou bolest po větší námaze, přiložím si magnetickou bandáž na záda a jsem spokojená. Bolest ustoupí a za krátkou dobu ustane úplně. Pomáhá i při bolestech ramen, ale i jiných a navíc mě krásně prohřívá 
 
 
 
 
 
 
           Kovaříková Miluše, Ostrava              
 
           "
S bandáží záda nebolí
 
" Občas se mi stávalo, že mé noci byly bezesné a nevěděla jsem, jak si lehnout, kvůli neskutečné bolesti zad v oblasti beder.  Někdy pro mne bývala muka i obyčejná ranní probuzení, jelikož jsem byla napjatá jak struna a hlavně neodpočinutá kvůli oné bolesti beder. Zakoupila jsem si magnetickou bandáž a hned po první noci jsem se ráno vzbudila, vyspaná a nebolavá a mé tělo bylo velice uvolněné.
 
           Petra Krišicová, Ostrava             
 

.

.

 

 

 
Mohlo.by.se.Vám.libit
 

 

 

 

 
Ďalší.kategorie